в домашних условиях

Майстрова виставка «Біла Зброя» 12-14 жовтня Київ

Категория: Новости — @ 3:39 пп24.09.2012

12 – 14 жовтня 2012 року
«Біла зброя» – майстерова виставка в козацькому селищі ”Мамаєва Слобода”

«Спілка зброярів» та козацьке селище «Мамаєва Слобода» запрошують усіх бажаючих – майстрів та усіх співчуваючих цьому руху, рівно як і небайдужих до долі давнього історичного мистецтва – ножевої справи – на теренах нашої держави, взяти участь у заході «Майстрова виставка – «Біла зброя»!
Виставка відкривається об 11:00 12 жовтня та триватиме впродовж трьох днів по 14 жовтня 2012 року у приміщені войскової скарбниці на території козацького селища «Мамаєва Слобода».
Попередній запис майстрів для участі у майстровій виставці «Біла зброя» здійснюватиметься у координатора виставки за телефоном: 063 460 70 66 або за електронною адресою: zbrojar@ukr.net.

Мета виставки шляхетна – популяризація прадавнього мистецтва майстрів ножевої справи в нашій молодій, але з давньою історією та традиціями, державі. Наші прадіди впродовж століть плекали це мистецтво, саме тому на виставці заплановано представити роботи майстрів різних фахів, котрі займаються виготовленням ножів та близьким до цієї справи виробництвом. Організатори цієї виставки – «Спілка Зброярів» — усвідомлюють, що всі майстри займаються цією справою з різних причин: деякі роблять це фахово, а дехто є аматором, але всіх їх об’єднує любов до «Білої Зброї». На виставці впродовж трьох днів з 12 по 14 жовтня 2012 року буде представлена «Біла Зброя» — ножі та інше, котре виготовляють у різних куточках України – від карпатських гір до синього Дону, від лісів Чернігівщини до самобутньої перлини України – Криму. Майстрів, що виготовляють ножі, в нашій державі не безліч, але й, на щастя, не так уже й мало…Людей, які про це знають, не так багато, однак людей, які про це ще не знають- безліч… Тож нехай одні дізнаються про других – оце і є найголовніша мета виставки «Майстрова виставка – «Біла Зброя».

Маємо честь запросити усіх бажаючих майстрів цього давнього військового мистецтва, рівно як і всіх співчуваючих та не байдужих до долі відродження давніх традицій зброярів Середньовічної України, взявши особисту участь або ж просто відвідавши «Майстрову виставку «Біла Зброя».

З Повагою Голова «Спілки Зброярів» Ян Погоржельський.

Комментариев нет »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.